Tema – Temalandırma , Animasyon – Animatif ürünler ve Kent mobilyaları alanında birçok projeyi bulunduğu konuma uygun olarak tasarlayıp mekana estetik görünüm sağlayabilmek için büyük – küçük eğlence parkları ve bahçeleri mühendislerimiz ve tasarımcılarımızın ortak çalışmalarıyla sizlere güzel ürünler sunmayı hedefliyoruz.

KOMPOZİT(CTP) ÜRÜNLER
Hayatınıza renk katacak güzellikleri en estetik, en sağlıklı ve en sağlam haliyle fiberglasstan üretiyoruz. İç ve dış mimarinizi konseptinize uygun bir şekilde tamamlayan öğeler, park bahçelerinizde sıklıkla kullanabileceğiniz banklar, çöp kovaları, heykeller ve dahası fiberglass ile hayatınıza giriyor.

‘’Hayal edin gerçeğe dönüştürelim.’’ sloganı ile çıktığımız temalandırma alanında ilkleri yaşatıyoruz. Profesyonel modelleme yöntemleri, 3D cnc işleme, 3D lazer tarama ve heykeltıraşlarımız sayesinde istediğiniz animasyon karakterini veya çizimini gerçeğe en yakın hali ve üstün kalitesi sayesinde uzun yıllar kullanacağınız ürünler üretiyoruz. Tasarım ve Tema , Oyun alanları , Şehir mobilyaları , Kent mobilyaları ,özel tasarım ürünler , Tema park , Animatif ürünler , Animasyon ürünler , Kompozit animasyonlar , Kompozit temalandırma , Kiosk , Animatif peyzaj , fiberglass figürler , Animatif figürler , soft play gibi ürünler için doğru adrestesiniz.