Turizm sektöründe alternatif eğlence arayışından dolayı aileler su parkı geniş oteller tercih etmektedirler. Bu konuda çocuklar satın alma süreçlerinde etkili olmaktadır. Çünkü konaklama yapılacak tesiste geçirilen sürede, su aktiviteleri çok tercih edilmektedir.

Çocuklu ailelerin turizm işletmesi seçiminde en çok dikkat ettiği aktivite su parkları ile ilgilidir. Konu ile ilgili “Çocukların Ailede Satın Alma Kararları Üzerine Etkileri” isimli araştırmanın sonuçlarına göre ailecek yapılacak tatillerde çocukların tercihleri çok önemlidir. Anne, baba ve çocuk arasındaki duygusal bağın güçlenebilmesi için güzel vakit geçirebilecekleri bir tatil yapmaları gerekmektedir. Bu sebeple oteller çocuk havuzu, çocuk parkı, çocuk yemek menüsü, lunapark, özel animasyon gösterileri, su parkı, su kaydırakları, su oyun alanları, aquapark, özel aile odaları yapmaları gerekmektedir.

Yapılan araştırmalar da “su kaydırakları, su oyun alanları, su parkı, aquapark vb. gibi çocuk aktivitelerinin olması, oteli tercihimizde önemli bir unsurdur” sorusunun cevabı %68,3 ile en yüksek 2. Oran olmaktadır. (Bahar-2013 Cilt:12 Sayı:45 (105-122) Tablo-4)

Oteller ve işletmeler proje hazırlarken çocuk oyun grubu ürünlerine, tasarımlarına çok dikkat etmektedir. Mimari çizimlerinde profesyonel yardım alabilmeleri için firmamızdan tasarım konusunda destek alabilirler. Ayrıca Türkiye de su parkları ve su kaydırakları konusunda son teknoloji üretim yapan Poolifes firmasının ciddi bir ürün çeşitliliği bulunmaktadır.

Türkiye de su parkı ve su kaydırakları ile ilgili üretim yapan Poolifes firması bu konuda güvenli ve estetik su parkı inşa etmektedir. Çocuklara yönelik yeni ürünler için AR-GE çalışmaları yürüten firmamız, her yıl farklı bir ürün lansmanı gerçekleştirmektedir.

Firmamız çocuk kaydırakları ve çocuk oyun grubu ürünleri üretiminde TS EN-1176 standartlarına dikkat etmektedir. Ayrıca TS EN-1176/3 kaydırak güvenlik normlarına uygun ürünler imal etmektedir. Çocuk oyun aktiviteleri için yapılan imalatlarda güvenlik normları çok önemlidir. Şirket olarak bu durumu dikkate alarak çok hassas davranmaktayız. Poolifes firması olarak interaktif oyun kuleleri, Aquatower, su oyun alanları, animasyon oyun grupları, çocuk su kaydırakları, çocuk tüp su kaydırak, hızlı çocuk su kaydırakları, botlu çocuk su kaydırakları, ekstrem çocuk su kaydırakları, standart kaydırak üretimi yapmaktayız.

Biz Türkiye’de su kaydırakları üreticisi bir firmayız. Çocuklarımız bizim için çok değerlidir. Kalite ve güvenlik en büyük önceliğimizdir.